JONA

Služby | Bolesti zad

Bolí Vás záda? Pomůžeme Vám.

Bolesti zad a pohybové potíže postihují až 85% současné populace. Mnohdy se opakují a přecházejí do chronického stádia. Na vině často bývá sedavé zaměstnání, nezdravý životní styl v němž postrádáme dostatek vhodného pohybu, či dlouhodobý stres nebo nevhodné stravovací návyky. Pokud se nepodaří diagnostikovat příčinu potíží, účinek následné léčby mívá nízký efekt a bolesti se vracejí.

Pro odstranění potíží je nutné nejprve poznat jejich příčinu. To umožňuje testování pomocí metody Computer Kinesiology, která dokáže zobrazit nerovnováhy funkcí jednotlivých částí pohybového systému a pomůže najít nejslabší místa těla. Následně umožňuje navrhnout individuální sestavu cviků a také postup individuálně cílených masáží zaměřených na zjištěné nerovnováhy. Opatření zacílená na kritická místa těla vedou velmi efektivně ke zlepšení kondice a ústupu potíží.

Ošetření pomocí Computer Kinesiology může přinést významné zlepšení i při mnoha dalších potížích, zvláště chronických, u kterých nebyla provedenými lékařskými vyšetřeními zjištěna příčina. Pomáhá zvláště u únavových stavů, bolestí hlavy, počínajících psychických potížích a oslabení imunity. 

Pro udržení a zlepšení kondice pravidelným cvičením je vhodné využít aplikaci ComGym , která vás provede cvičební sestavou navrženou podle aktuálních nerovnováh Vašeho pohybového systému. 

Ošetření pomocí metody Computer Kinesiology mužete objednat v Centrum zdraví Jona. Pokud máte prokázáno lékařskými vyšetřeními nějaké poškození pohybového systému, doporučujeme Vám využít služeb naší ambulance rehabilitace a fyzioterapie.